Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma kredisi ve Transfer Kredisi ile biriken borçlarını tek bankada birleştirin. Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2018 Kredi ve kredilerin yapılandırılmasına ilişkin Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe gire BBDK düzenlemeleri ile tüketicinin borcunu yapılandırılmasına olanak tanındı.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2019

Bankalara olan borcunuzu kapatmak tek bankada birleştirmek ve rahatlamak ister misiniz? Borcunuzdan dolayı icralık olmadan haciz memurları ile yüz yüze gelmeden borcunuzdan kurtulun. Kredi borcunuzu geciktirdi iseniz ve kredi puanınız halen yüksek ise derhal borç transfer kredisi kullanarak kara listeye girmekten kurtulun ve borç kapatma kredisi veren bankalar ile kredi sicilinizi bozmadan borcunuzu ödeyin.

Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir?

Farklı bankalara çok dağınık kredi kullanmış kafası karışık her bankaya ayrı kredi borcu ödeyenler için sunulmuş bu ürün aslında bizler için bir rahatlama borçları tek bankaya ödeme konusunda yardımcı olmak içindir. Bu krediden yaralanmak için kredi kullanmak için kredi kullanmak şart. Kredi puanı yüksek ve geliri olan bütün herkes borç transfer kredisine başvurabilir. Mevcut krediye başvuracak müşteriler borç kapatma kredisine başvurusunda önceki borçlarını tamamen belirtmeleri gerekiyor. Bu borç kapatma kredisi kullanmak için de diğer şart yasal takibe girmemiş olmak.

Borç Kapatma Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Borç kapatma kredisine başvuracak iseniz size tavsiyemiz daha önce çalıştığınız bankalara başvurmanız yönünde. Mesela ziraat bankasına borcunuz var ve tek kredi altında toparlamak istiyorsanız tekrar ziraat bank borç kapatma kredisine başvurun.  Bu durumda vakıfbank borç kapatma kredisine başvurmanız mantıksız ve kredi başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına sebep olabilir.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

Şekerbank, Vakıfbank, Türkiye Ekonomi Bankası, Garanti Bankası, Denizbank Yapı ve Kredi Bankası, INGBank, QNB Finansbank, Akbank ve Ziraat Bankası tarafından borç kapatma kredisi ürünü sunulmaktadır. bankalar kişisel başvurular sonucunda borçlu müşterinin istediği borç kapatma kredisi miktarını araştırıp, karşı banka ile görüşüp yapılandırılmış krediyi direk borçlunun IBAN numarasına ödemektedirler. Bu sebeple bankalara kredi için  başvuruda kredi siciliniz ve ne kadar borcunuzun olduğu çok önemlidir.

Sizlerde borcunuzu daha fazla karmaşık hale getirmemek için çok fazla dağınık borçlarınızı bu şekilde tek yerde toplayın. Hem karışıklığı önler hem de ilerde doğacak sorunların önüne geçmiş olursunuz. Hepimiz biliyoruz ki kredi sicilimizi bozmak kara listeye düşmek çok zor bir durum. Kara listeye girmek kolay fakat bu kara listeden çıkmak yıllar alabilmekte.

Eğer sizde borçlarınızı yapılandırmak istiyorsanız herhangi bir nedenden dolayı icralık olduysanız ve icralık olana kredi verenler gibi konuları araştırıyor iseniz bu yazımıza göz atabilirsiniz. Zaten kredi ve borçlarınızdan kurtulmanın yolu ya borç kapatmak için kredi çekmek ya da borçlarını tek bankada yapılandırmak.

Bir önceki yazımız olan 444 25 25 Akbank Müşteri Hizmetleri başlıklı makalemizde akbank hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:3    Ortalama:4.7/5]

Yorum yapın