Ankara SEO

Ankara seo hizmeti veren kurumsal bir şirketiz. Web sitenizin hedef kelimelerinizde şuanki arama motorlarındaki mevcut konumunu inceliyoruz. Web sitenizde yapılması gereken revizyon ve uygulamaları sizlerle paylaşıyoruz. Hedef kelimelerinizi içeren SEO sözleşmemizin karşılıklı imzalanması ile çalışmalara başlıyoruz. Netice ve gelişmeleri sizlerle paylaşıyor, kalıcı sonuçlandırmalar için çalışmalarımıza periyodik olarak devam ediyoruz.

Ankara SEO Firmamız yılların getirmiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize rakiplerinizden bir adım önde olmak ve müşteri potansiyelinizi genişletmek için hizmet vermektedir.

Bu çalışmalarımızda firmanızın belirlemiş olduğu anahtar kelimelerde sadece 5 ila 45 gün aralığında google arama motorunda ilk sayfada yer almanızı garanti ediyoruz. Çalışmalarımız tamamen sizinle yapacağımız sözleşme esas alınarak yapılacağından web siteniz belirttiğimiz tarihde google arama motorunda ilk sayfadaki yerini almazsa kesinlikle bir ödeme yapmıyorsunuz.

Yılların getirmiş olduğu tecrübelere dayanarak vermiş olduğumuz referanslar ile birlikte alanımızda ne kadar uzman olduğumuzu sizlerde görecek ve yeni referanslarımız siz olacaksınız.

SEO Ustası olarak; Çalışmalarımız tamamen legal yollardan yapılmakta ve bu çalışmalarımızda kesinlikle web sitenize zarar verecek bir link veya kod eklemesi yapılmamaktadır.Çalışmalarımızda kullandığımız yöntemler web sitenizi herhangi bir şekilde geriye düşürecek veya ceza verdirecek çalışmalar değil hepsi tamamen web sitenizin google arama motorunda daha önlerde yer alması için yaptığımız çalışmalardır.

Çalışmalarımızda müşterilerimizin istek ve beklentileri oldukça önemlidir. Öncelikle müşterilerimizin bizden beklentilerini iyi tespit etmek ve bu beklentileri doğrultusunda istediği anahtar kelimelerde web sitesini ilk sayfaya getirmek için çalışmaktayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir